Avaleht
MĂ„RKLEHED
RELVAKAPID
OPTIKA
TRĂśKISED
Eesti raamatud
võõrkeelsed raamatud
märkmikud
Fotogalerii
Lingid
Firmast
OST - MÜÜK
ANTIIK

Kirjastame militaarteemalisi raamatuid, valmistame laskepäevikuid, märkmikke. Trükime aukirju, diplomeid, blankette, visiitkaarte...

Grenader Grupp annab välja ka ajaloo ja militaarvaldkonnaga seotud trükiseid.

Ilmunud on esimene raamat sõjateemaliste memuaaride sarjast „Aja lood”, mis kannab pealkirja „Eesti Leegionist Venemaa vangilaagritesse”. Tegemist on 45. rügemendi 14. tankitõrjekompanii ülema Ago Loorpärgi mälestusteraamatuga. Autor tegi kaasa lahingud Neveli ja Narva all, Auveres ja Sinimägedes, sõja lõpul 1945. aastal Sileesias Oppelni rindel. Loorpärg elas üle „Tšehhi põrgu”, sattus vene sõjavangi, arreteeriti ja viibis 1955. aastani erinevates vangilaagrites.

 

Uno Andrussoni (1916–2003) „Poliitilises politseis ja rahvuslikus vastupanuliikumises” seiklusrohkete meenutustega aastatest 1941–1944 on sarja teine raamat.

Andrusson jutustab eeskätt iseenda seiklustest Saksa okupatsiooni aegses Tallinnas, üldise olustiku mõistmiseks on raamatus ka tema sõbra ja omaaegse Eesti Vabariigi Rahvuskomitee liikme Enn Sarve kommentaarid.

 

Ettevalmistamisel on raamat 1970. aastate ühest mõjukamast põrandaalusest tekstist "Kuhu lähed, Eesti rahvas?”, mis sisaldab selle autori Valdur Raudvassari mälestusi ning Jüri Adamsi, Mart Laari jt artikleid omaaegsest vastupanuliikumisest, paralleelidest teiste okupeeritud riikidega ja vastukajadest paguluses.

 

Raamatutega saab lähemalt tutvuda ja neid tellida veebilehelt www.phototour.ee

Ootame huvitavaid käsikirju ja ideid!!!

Võimalik on ka ise müügikuulutusi lisada!

  info@military.ee       Telefon: 56 455150       Grenader Grupp OĂś